Декоративна штукатурка

Венеціанська штукатурка - це класичний вид декоративних штукатурок, який можна сміливо назвати родоначальником і самим унікальним з усіх існуючих видів декоративного оздоблення приміщень.

Венеціанська штукатурка, або ж в народі «венеціанка» покривається спеціальним воском, який володіє вологовідштовхувальними властивостями.

Може застосовуватися не тільки в сухих приміщеннях, а й у приміщеннях з підвищеною вологістю (ванних кімнатах, басейнах, кухнях і т.д.) і є більш зносостійким покриттям ніж фарба.

Венеціанська штукатурка наноситься як правило в три шари і отримує свій характерний полірований вигляд «під мармур»

Декоративні покриття - це величезна різноманітність, як квітів, а й різних ефектів. Всі ці матеріали наносяться вручну, так що кінцевий результат залежить від майстра.

Компанія "ВенДекор" працює з такими видами венеціанської штукатурки як Grotto (Гротто), Marmorino (Марморіно), Travertino (Травертин), Canyon (Каньйон), Sahara (Сахара), Marrakech (Маракеш), а також з багатьма іншими!

У наших майстрів багатий досвід виконання роботи з декорування та оздоблення приміщень, головна наша нагорода - задоволений клієнт!