Техніки нанесення венеціанської штукатурки

Венеціанська штукатурка – матеріал досить популярний. Техніка нанесення венеціанської штукатурки - це унікальне поєднання органічних компонентів, таких як гранітна, мармурова, кварцова або інша натуральна крихта, з акриловою сполучною речовиною. Венеціанська штукатурка може наноситься різними способами.

Венеціанські штукатурки відносяться до тонкошаровим, тому вимагають особливої уваги до підготовки підстави. Чорнове покриття обов'язково шпаклюється, а потім шліфується спеціальною машиною або затирочной сіткою. Оздоблення стіни «під камінь»

Всього тут буде три шари: колорованого грунтовка + нанесення венеціанської штукатурки в 2 шари. Грунтуем стіну складом, пофарбованим в колір майбутньої обробки, чекаємо його висихання і зачищаємо стіну шпателем.

При нанесенні венеціанської штукатурки своїми руками мазки робимо короткі, хвилясті. При цьому діємо методом «з сухого на мокре», тобто кельму кожен раз прикладаємо до сухого ділянці стіни і зрушуємо на мокрий. На фото нижче - приблизний малюнок, який повинен виходити в процесі роботи.

Перший шар після висихання зачищаємо краєм кельми і тільки після цього приступаємо до нанесення другого шару. Дії будуть аналогічними. Далі - третій шар. Він наноситься напівкруглими шпателем і, що називається, «на сдир». Тобто розчину беремо трохи і наносимо, з силою притискаючи інструмент до стіни, щоб матеріал став напівпрозорим. Після первинного затвердіння матеріалу (30-40 хв) приступаємо до його залізнення. Робимо це краєм кельми. Домогтися потрібно приблизно такого рівня глянцю, як на фото нижче.

Додатково обробку стін слід покрити безбарвним захисним воском - так само, «на сдир». Через годину можна приступати до полірування покриття. Найпростіше це зробити шліфувальною машиною зі спеціальним диском. Обов'язково простежте, щоб апарат не видавав понад 3000 оборотів в хвилину, щоб не сталося зайвого нагріву воску на стіні.

Зверніть увагу: при колорування матеріалу практично неможливо добитися ідеального збігу кольору в двох ємностях. Тому намагаємося розраховувати точну кількість суміші для кожної стіни.

Багатошарове покриття з ефектом розтріскування Наступний спосіб допоможе отримати поверхню імітує розтрісканий мармур. Наносимо перший вкриває шар (2-3 мм). Добре його розгладжуємо, слідів кельми залишатися не повинно.

Відразу, не чекаючи висихання першого шару починаємо наносити другий, іншим кольором. Мазки робимо короткі, різноспрямовані. Беремо будівельний фен і нагріваємо оброблену поверхню. Час нагріву залежить від того, тріщини якої глибини і довжини ви хочете отримати. Чим довше - тим більше. Тріщини за допомогою поролонового тампона заповнюємо спеціальною фарбою. Висохлу поверхню обробляємо шліфувальною машиною до гладкості.

Робимо железнение покриття, затираючи його краєм кельми.

Наші деякі роботи
Гротто
grotto-130631
Марморіні
marmorinno_143444
Марсельський віск marselkij-vosk_105332 Травертино travertinno_143813

Чебо тайм chebo-tajm-detskie-spalni-_163239 Етніка, Караваджо etnika-karavadzho-stena-v-kabinete-p1050214