TATTOO

Декоративні фарби та штукатурки лінії TATTOO відрізняються своєю простотою в нанесенні, але при цьому і можливістю отримати необмежений спектр різних декоративних ефектів.

Саме тому слоганом для даної лінії декоративного оздоблення є "ТВОРЧІСТЬ НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ" Завдяки лінії декоративних фарб і штукатурок TATTOO мистецтво дизайну та оздоблення інтер'єрів набуває абсолютно нові форми і втілення.

Інноваційні формули і рецептури фарб і штукатурок в лінії TATTOO дозволяють створювати абсолютно унікальні ефекти заломлення і відбиття світла, а також створювати нові і урізноманітнити колірні відтінки.

Це дозволяє створити інтер'єр тільки в Вашем, персональному, стилі, забезпечуючи при цьому простоту створення оздоблення, яке не вимагає багато часу на нанесення безлічі шарів матеріалу.

Разом з декоративною обробкою в класичному стилі колекція фарб і штукатурок TATTOO пропонує революційно нові рішення при створенні інтер'єру, такі як тривимірні ефекти заломлення і відбиття світла, або імітація поверхні різних матеріалів, наприклад шкіра, тканина, метал та інші.

Декоративні фарби та штукатурки TATTOO - ніколи раніше не було так легко створити і перетворити Ваш інтер'єр!