Ефект внутрішнього світіння

Цей вид штукатурки винайшли в Стародавньому Римі. На той момент при будівництві широко використовувався мармур в результаті обробки якого залишалося досить багато відходів - мармурового пилу. Практичні римляни знайшли цьому застосування і почали використовувати мармуровий пил в обробних роботах. В епоху Відродження «венеціанка» мала величезну популярність у Венеції в результаті чого і отримала свою назву.

Через особливого способу нанесення матеріалу венеціанська штукатурка має ефект внутрішнього світіння. Побачив це, ніколи більше не залишиться байдужим до декоративної обробки такого роду.

Світіння створюється за рахунок нанесення декількох шарів штукатурки і світло, що падає на «венеціанку» під різними кутами, відбиваючись, дає такий ефект. Текстура венеціанської штукатурки, в залежності від доданих компонентів, може переливатися перламутром, відсвічувати сріблом або позолотою.

Зоряне світло може проникнути всередину будь-якого приміщення завдяки декоративного покриття з вмістом блискіток, створеному спеціально для того, щоб підкреслити привабливість сучасного інтер'єру. Як вдома, так і в модних барах, ресторанах або дискотеках можна створити яскравий, блискучий, але в той же час затишний інтер'єр, або ж використовувати добре продуману гру світла для отримання необмеженої кількості дивовижних і несподіваних ефектів. Наприклад декоративні ефекти Starlight набувають ще більшої яскравість, якщо додати в нього блискітки Meteore або ж фотолюмінесцентного добавку Stardust.

tattoo-starlight-3 tattoo-starlight-1 tattoo-starlight-2

Сфера використання Венеціанська штукатурка призначена тільки для декорування інтер'єру внутрішніх приміщень. Для виконання фасадних робіт вона непридатна, оскільки під впливом дощу, вітру і перепаду температури декоративний шар пошкоджується.

Штукатурку наносять всередині приміщення не тільки на стіни, але і на карнизи, арки, колони та інші архітектурні елементи. «Венеціанка» не може бути нанесена на дерево або метал.

Необхідна ретельно підготовлена ​​поверхня: рівна, однотонна, без тріщин, жирних плям, без пилу і надмірної вологи, покрита еластичною шпаклівкою або ретельно прогрунтована. Це пов'язано з тим, що через тонкий шар штукатурки буде видно навіть самі незначні дефекти.

Склад «венеціанки». Три основних компоненти Традиційна венеціанська штукатурка складається з трьох головних компонентів. Основою є кам'яна пил, виготовлена ​​з мармуру або кварцу, граніту, онікса, вапняку, малахіту та інших порід. Фактура «венеціанки» залежить від ступеня помелу кам'яного пилу, чим менше гранули каменю, тим витонченіше виходить малюнок.

Сполучною речовиною в штукатурці є гашене вапно, яка в деяких випадках може бути замінена на акрилати.

У суміш з кам'яного пилу і гашеного вапна, замішаної до сметанообразного стану, додають пігмент. У стародавні часи в ролі пігменту виступали органічні компоненти, в даний час використовують синтетичні (неорганічні) матеріали. У деяких випадках пігмент не вводять в готову суміш, а наносять окремо на вже підготовлену поверхню.