Deco Terra

Декоративні матеріали від ТМ Deco Terra® - це професійні матеріали для фасадних та інтер'єрних робіт, які втілять в життя Ваші.

В асортименті ТМ Deco Terra® Ви знайдете матеріали, які відтворюють фактури минулих епох, стару добру класику, ультрасучасні, етнічні обробки на будь-який смак.

Декоративні фарби ТМ Deco Terra® наповнюють Ваш будинок або офіс сяйвом ніжного перламутру, яскравим блиском металу або мерехтінням зоряного пилу. Фарби ТМ Deco Terra® на водній основі, не токсичні, незаймисті, екологічно чисті гарантують оксамитову матову поверхню.

Декоративний пол від ТМ Deco Terra® - новинка в дизайні та інтер'єрі будь-якого приміщення. Це безшовне покриття або настінне покриття, може використовуватися у ванних кімнатах, душових кабінах, сходах, меблевих столешницах ...

Дозволяє виконати інноваційне дизайнерське рішення системи Wall2Floor (комплексне рішення для інтер'єру), повністю замінюючи керамічну плитку на підлогу або стіни.

Паркетна дошка ТМ «Deco Terra» ® - сучасне підлогове покриття нового покоління. Паркетна дошка ТМ «Deco Terra» ® є тришарову конструкцію, що складається з натурального дерева, яка зверху покрита лаком або просякнута маслом. Якщо Ви виберете паркетну дошку ТМ «Deco Terra» ®, то отримаєте довговічний і надзвичайно красивий підлогу.